Inwestycje zrealizowane

Nasza wieloletnia działalność w branży budowlanej to wiele udanych inwestycji, które na stałe wpisały się w otoczenie i które do dziś służą naszym Klientom.

Sklep samoobsługowy „Foka” w Zielonce i sklep „Bartek” w Ząbkach to nasze pierwsze inwestycje, które pozwoliły nam zdobyć doświadczenie i zaistnieć w branży. Szczególnym obiektem był duży budynek biurowy w którym do niedawna znajdowało się nasze biuro handlowe.

Poszliśmy o krok dalej i naszymi następnymi inwestycjami były już kameralne zamknięte osiedla: Lipowa, Wyzwolenia, osiedle przy ulicy Zielenieckiej, przy Orlej oraz przy Kochanowskiego w Ząbkach.

Po 10 latach podjęliśmy wyzwanie i rozpoczęliśmy pracę nad większym przedsięwzięciem – osiedlem mieszanych domów – Zakopiańska oraz trzyetapową inwestycją - Osiedlem Budkiewicza.

realizacja 2013r.
44 budynków

osiedle w Ogrodach

Osiedle w Ogrodach jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla ludzi ceniących sobie wygodę, komfort, spokój, ale także dogodny dojazd do centrum miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo osiedla stanowi wyłącznie zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.

realizacja 2012 r.
6 domów
Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 494

osiedle przy Wale

Gustowna inwestycja o bliźniaczej zabudowie, ładnie wkomponowana w klasyczny styl sąsiednich budynków, dzięki czemu tworzy się uroczy klimat małej społeczności.
Inwestycja 6 domów z własnym dojazdem do asfaltu, usytuowana obok Wału Międzyszyńskiego w sąsiedztwie nowoczesnych osiedli. To właśnie dogodna lokalizacja i sąsiedztwo stanowią duży atut przedsięwzięcia.

realizacja 2009r.
7 budynków

osiedle przy Popiełuszki

Inwestycja siedmiu domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowana w najbliższym sąsiedztwie centrów handlowo-komunikacyjnych.


realizacja 2009 r.
16 domów

osiedle Antonino

Kameralna inwestycja doskonale wkomponowana jest w malowniczą i zieloną okolicę, co gwarantuje komfort i możliwość odpoczynku.
Usytuowanie Osiedla Antonino pod lasem zapewni mieszkańcom niczym niezmącony spokój, bowiem w sąsiedztwie tereny przeznaczone są tylko pod zabudowę jednorodzinną.

realizacja 2007 r.
21 domów
Ząbki

osiedle Budkiewicza III

Trzeci i ostatni kompleks budynków stanowiący większą spójną całość. 21 domów osiedla Budkiewicza III mocno nawiązuje architekturą do swoich dwóch poprzedników, dzięki czemu osiedle Budkiewicza spójnie zagospodarowało znaczny fragment Ząbek.

realizacja 2006 r.
14 domów
Ząbki

osiedle Budkiewicza II

Dalszy etap wielkiego przedsięwzięcia osiedli Budkiewicza, składający się z 14 domów, będący kontynuacją zarówno architektoniczną, jak i kompozycyjną poprzedniej inwestycji – osiedla Budkiewicza I.

realizacja 2004/2005 r.
20 domów
Ząbki

osiedle Budkiewicza I

Kompleks 20 domów, stanowiący kontynuację osiedla Zakopiańska i będący pierwszym ogniwem większej inwestycji (osiedle Budkiewicza II i III). Obiekt charakteryzuje się zwięzłą formą architektoniczną, niezwykle spójną kompozycyjnie, oddany do użytku w 2005 roku.


2 domy
Zielonka

osiedle Focha/ willa Nutka

Uroczy bliźniak, ładnie wkomponowany w zieloną okolicę, dzięki rezydencjonalnemu stylowi zabudowy i architektury wtapia się w starą zabudowę sąsiednich budynków.


15 domów
Ząbki

osiedle Zakopiańska

Niezwykle funkcjonalne osiedle 15 domów jednorodzinnych, które dało początek całej serii podobnych osiedli w okolicy. Inteligentne zagospodarowanie terenu osiedla z główną ulicą, wzdłuż której stoją domy, umożliwia dogodne rozwiązania komunikacyjne i aż 4 wyjazdy z osiedla.

realizacja 2003 r.
4 domy
Ząbki

osiedle Wojska Polskiego

Usytuowana w ścisłym centrum Ząbek inwestycja składa się z 4 domów. Obiekt znajduje się w bliskim pobliżu Ratusza, co wpływa na atrakcyjność lokalizacji. Subtelna i gustowna architektura pozwala ładnie wkomponować osiedle w strefę chronionych zabytków.

realizacja 2002 r.
kamienica 23 mieszkania oraz 2 lokale
Ząbki

osiedle przy Orlej

Nawiązująca do klasycznej aranżacji i architektury kamienica z 23 mieszkaniami oraz 2 lokalami zlokalizowana jest w centrum Ząbek. Styl zabudowy i rozlokowanie nadają niesłychanego prestiżu kamienicy, która odznacza się bardzo przyjaznym klimatem.

realizacja 2001 r.
6 domów
Ząbki

osiedle Kochanowskiego

Kameralne osiedle 6 domów położone jest nieco na uboczu, ale w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego. Dobra komunikacja w połączeniu z przyjazną atmosferą i ciszą są niepodważalnymi atutami inwestycji.

realizacja 2000 r.
10 domów
Ząbki

osiedle przy Zielenieckiej

Zamknięty zespół osiedlowy jest swoistą enklawą spokoju. Dogodne połączenia komunikacyjne z Warszawą oraz cisza i mnóstwo zieleni w podwarszawskich Ząbkach, sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie odrobinę relaksu na co dzień.

realizacja 1999 r.
9 domów
Ząbki

osiedle Wyzwolenia

Pierwsza inwestycja Kontra 5, składająca się z 9 domów wtopionych w sosnowy las. Bliskość natury i dogodna lokalizacja to najczęściej wymieniane przez mieszkańców zalety tego osiedla. Tworzy ładnie się uzupełniający kompleks z osiedlem Lipowa.

realizacja 1998 r.
11 domów
Ząbki

osiedle Lipowa

Wespół z osiedlem Wyzwolenia tworzy malowniczo usytuowany kompleks mieszkaniowy. 11 domów wkomponowanych w las sosnowy było idealnym posunięciem architektonicznym. Jedna z najstarszych realizacji, do dziś ciesząca oko.
Kontra 5 s.j. ul. Kardynała S. Wyszyńskiego 15, Ząbki tel. 022 781 64 13