KAMIENICA WIEJSKA 11, MARKI

Inwestycja zlokalizowana jest w zacisznym miejscu w Markach przy ulicy Wiejskiej 11. Schowana przed miejskim życiem, które znajduje się tuż za rogiem. W zasięgu 700 metrów znajduje się bowiem Centrum Handlowe M1 oraz Makro. Do tego liczne sklepy, siłownia, squash oraz gastronomia. Sklepy meblowe i budowlane, jak Leroy Merlin, Ikea czy Meble Agata, które pomogą w wykończeniu Twojego nowego domu.

Komunikację zapewniają linie autobusowe - 140, 190, 340, 738, J i N61, dzięki którym w krótkim czasie można przemieścić się m.in. do stacji metra Dworzec Wileński.

W odległości 1,5 km znajduje się szkoła podstawowa. Prowadzi do niej spokojna droga z szerokimi chodnikami przebiegająca przez bezpieczną i przyjazną okolicę.

Dla wypoczywających aktywnie dostępne są ścieżki rowerowe, którymi szybko dotrzeć można do Lasu Bródnowskiego, nad Wisłę lub Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach.

Pokaż na mapie Google

KAMIENICA WIEJSKA 11

Pierwsza kondygnacja mieszkalna położona jest wysoko ponad ulicą nad garażem dostępnym z poziomu parteru. Dzięki temu mieszkania odizolowane są od przyziemia i zapewniają spokój oraz bezpieczeństwo.

KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11
KAMIENICA WIEJSKA 11 - Wizualizacja

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży deweloperskiej sprawia, że wyspecjalizowaliśmy się w tym segmencie rynku.
Wszystko, co robimy - od projektu, aż po jego realizację - robimy z myślą o zadowoleniu naszych klientów. Jeżeli mamy coś robić – robimy to dobrze i dlatego nie mamy ambicji ogólnopolskich, satysfakcję daje nam profesjonalna obsługa lokalnego rynku.
Dzięki doskonałemu kontaktowi z Państwem wiemy dobrze jakie są Wasze oczekiwania. To z myślą o Państwa komforcie planujemy naszej inwestycje zawsze w sąsiedztwie terenów zielonych, aranżujemy ogródki i staramy się lokalizować nasze osiedla tam, gdzie nie będą realizowane żadne uciążliwe inwestycje.

Pragniemy zapewnić Państwu maksymalny komfort, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas, mając świadomość, jak ważną decyzją jest kupno domu.

Kontra 5 s.j. ul. Kardynała S. Wyszyńskiego 15, Ząbki tel. 022 781 64 13